فقط کسانی که جلق می زنند بخونند

سم الله الرحمن الرحیم

قبل از هر چیز از اینکه این مطلب طولانی من معذرت می خوام ؛ اما چون خیلی اهمیت داره ، با وجود طولانی شدن باز ارزش نوشتن رو داشت .

یکی از چیزهایی که خیلی از نوجوون ها و جوون ها بهش علاقه دارن همون چیزی هست که به اون خود ارضائی  ، کف دستی ، جق زدن ، جلق زدن و یا استمناء می گن .

متاسفانه تو بعضی از وبلاگها و سایت ها دیدم که حتی نحوه جق زدن رو هم آموزش می دن . بعضی ها هم به اسم کارشناس و پزشک به این کار توصیه می کنند ، بعدش هم می گن : این کار را بکنید اما زیاده روی نکنید .

 

ابتدا چند مقدمه رو خدمت شما می گم بعد پیشنهاد هام رو در این زمینه ارائه می کنم

مقدمه اول :  شهوت مثل تشنگی می مونه که هیچ چیزی مثل آب گوارا اون رو بر طرف نمی کنه به خاطر همین اگر با آب شور بخواهی تشنگی تو برطرفش کنی بدتر تشنه می شی و اونقدر آب شور می خوری تا بمیری

کسیکه استمناء می کنه دقیقا مثل تشنه ای می مونه که می خواد خودشو با آب شور سیراب کنه و این امکان پذیر نیست

این حرفی که زدم رو کسانی که زن دارن خوب می فهمند چراکه آدم بعد از یک س ک س عاشقانه با همسرش ، آرامش خاصی بهش دست می ده و در بیشتر مواقع باهمون یک بار تماس جنسی ارضاء می شه و دیگه نیازی به تکرار س ک س در همون روز رو پیدا نمی کنه ؛ اما کسیکه جق می زنه ارضاء که نمی شه هیچ ، بلکه تمایلش به این کار بیشتر می شه و ممکنه در روز چند بار این کار رو تکرار بکنه اما باز هم احساس ارضاء شدن نداشته باشه و این برای بدن انسان یعنی فاجعه

 

مقدمه دوم : نوجون ها و جونهای عزیزی که به توصیه های بعضی از این وبلاگ ها گوش می کنند باید بدونند این توصیه ها مثل اینه که به کسی بگویند هروئین بکش اما سعی کن معتاد نشی و حال اونکه وقتی کسی به دام هروئین افتاد چه بخواد و چه نخواد دیگه معتاد میشه .

شما هم اگه فکر می کنید معتاد به جلق زدن نیستید ببیند می تونید یک هفته این کار رو نکنید من یقین دارم نمی تونید ( اگر باور ندارید امتحان کنید این گوی و این میدان )

 

مقدمه سوم : در روایات دینی کسی که استمناء می کنه به شدت مورد توبیخ قرار گرفته که من فقط یکی از روایت هایی که در این خصوص نقل شده رو براتون می نویسم

امام صادق (ع) فرموده اند : سه طایفه‏اند که خداوند روز قیامت با آنان سخن نمى‏گوید و به آنان نگاه نمى‏کند و آنان را پاک نمى‏سازد و براى آنان عذابى دردناک است: کسى که ریش خود را مى‏کند و کسى که با خودش آمیزش مى‏کند (کسانیکه استمناء می کنند ) و کسى که مفعول واقع مى‏شود(یعنی کسانی که با اونها لواط می شه ) (خصال-ترجمه جعفرى - ج‏1 ص 165)

 

مقدمه چهارم : ترک استمناء با دو روش ممکنه که محقق بشه:

1- کنترل منفى: غالبا هم وقتى حرف از کنترل غریزه جنسى زده میشه ، توجه اشخاص به سمت و سوى نوع منفى آن جلب میشه و آن این است که کسى با وجود تحریکات مختلف و مواجهه با عوامل انگیزش این غریزه، بخواد با میل تحریک شده‏اش مبارزه و مقابله کند و به سوى ارتکاب این عمل نره ، چنین کارى گرچه قطعا بهتر از خود جق زدنه ، ولى این کار هم خیلی سخته و هم فشار روحی زیادی رو به فرد تحمیل می کنه چراکه مثل ماشینى که با سرعتى بسیار فراتر از حد خود حرکت می کنه وقتی می خواد ترمز بگیره ممکنه که به کلى اختیار آن از دست صاحبش بیرون بره و مصیبت‏هایى به بار بیاره و اگر هم کنترل اون هم محقق بشه ، صدها زیان و رنج و زحمت و اضطراب براى وسیله و صاحب آن به همراه داره. و به همین خاطره که وقتی به بعضی جونها و نوجون ها در خصوص کنترل غریزه سفارش می کنند با چنین برداشتى که از اون دارند ، از پذیرفتن چنین توصیه‏هایى فرار می کنه.

2- کنترل مثبت: غریزه جنسى اگر با ازدواج مهار نشد، بهترین راه تسلط بر اون، کنترل مثبت است و آن پرهیز از چیزهایی هست که به تحریک این غریزه منتهی میشه.

این نوع از کنترل، که در حقیقت جنبه‏ى پیشگیرى داره هم راحت است و هم بى‏زیان و بلکه مفید هم هست، چراکه در این صورت مثل وسیله نقلیه‏اى هست که با سرعت معمولى و قانونى که در مواجهه با خطر، مهار آن زحمت چندانى ندارد بى‏زیانه، دلیلش هم این هست که با این روش کنترل غریزه فشارى بر جسم و روان تحمیل نمى‏کنه تا به اون صدمه‏اى وارد بشه و از طرفی مفید هم هست چون باعث می شه مغز و اعصاب و قواى بدن در حالت عادى خودشون به سر ببرند و تعادل روانى شخص محفوظ بمونه وانرژى و سرمایه‏هاى جسمى و روحى او بیهوده مصرف نشه. سعی کردم پیشنهادهایی که می دهم در همین راستا باشه .

 مقدمه پنجم : کسیکه به جق زدن معتاد شده نباید توقع داشته باشه با یک دعا یا ذکر و یا چند توصیه یک شبه مشکلش حل بشه چرا این مشکل یک شبه به وجود نیامده که یک شبه برطرف بشه لذا در مسیر ترک این اعتیاد باید از خودتون صبر نشون بدید و ناامید نشید .

مقدمه ششم: ما این پیشنهاد ها رو به کسائی که می خوان واقعا جق زدن رو ترک کنن می گیم اما اگر کسی نمی خواد ترک کنه مطمئن باشه زمانی پشیمون می شه که بدلیل زود انزالی دیگه نمی تونه با همسر آیندش که شریک جنسی اون محسوب می شه درست و حسابی حال کنه و اونموقع تمام جق زدن ها کوفتش می شه و حسرت می خوره که چرا نتونسته خودشو کنترل کنه که بعد از ازدواج لذت چندین برابر ببره گذشته از ضعف اراده و دهها مشکل روحی ، روانی که انتظارش و باید بکشه .

 

اما پیشنهادهایی که بتونید با بکار بستن اونها - انشاءالله – از این گرفتاری نجات پیدا کنید

اول : زن بگیرید ، که هیچ چیز جای یه زن خوب رو پر نمی کنه و واقعا آدم با یک زن خوب هم به آرامش جنسی می رسه و هم به آرامش روحی ( این رو گفتم برای اونایی که با وجود اینکه می تونن زن بگیرن ولی سر زن گرفتن مسخره بازی در می آرن و بهونه می گیرن که شرایطش رو نداریم ، کار نداریم ، خونه نداریم و ... )

 اگه هم واقعا نمی تونیید زن بگیریید حتما دنبال زن صیغه ای باشیید که خیلییییییی زیاد فواید داره که الا ن این جا جاش نیست

دوم :  اوقات فراغت خودتون رو با کار و سرگرمى‏هاى سالم ( مثل مطالعه کتاب های مفید ، مهمانی رفتن ، مسافرت ، دید و بازدید خانوادگی و نقاشی ، خطاطی و.... ) پر کنید و به تعبیر دیگه وقت سر خواروندن برای خودتون نزارید بطوریکه وقی شب می خواهید بخوابید مثل جنازه تو رخت خواب بیفتید .

 

سوم : اگر دوست دختر دارید تکلیف خودتون رو باهاش معلوم کنید یعنی یا برید مثل آدم حسابی با هم ازدواج کنید و یا اینکه به خاطر پیامدهای منفی اینطور ارتباط ها باهاش قطع رابطه کنید .

 

چهارم : دست از دختر بازی و همینطور شوخی کردن با دخترها و زنها بردارید ، که کار دستتون می ده

 

پنجم : داستانهای سک سی نخونید مخصوصا داستانهایی که در بعضی از این وبلاگ ها و سایت ها نوشته شده چون بعضی از اونها بیشتر از دیدن یک عکس سک سی آدم رو تحریک می کنه

 

ششم :در قدم اول از چشم چرونی کردن و دیدن مناظر تحریک آمیز دست بردارید به همین خاطر اول سری به گوشی موبایلتون بزنید و بعد به سراغ کامپیوترتون برید و در نهایت یک سری هم به سی دی هایی که دارید بزنید و هر چی فیلم و عکس و شو و ... دارید پاک کنید و از بین ببرید

رسول اکرم (ص) مى‏فرمایند: «النظره سهم مسموم من سهام ابلیس فمن ترکها خوفا من الله اعطاه الله ایمانا یجد حلاوته فى قلبه» نگاه هوس‏آلود- تیرى است مسموم از تیرهاى شیطان- هر کس آن را به جهت خوف الهى ترک کند، خداوند ایمانى به او مى‏بخشد که حلاوت آن را در قلب خود احساس مى‏کند»( الاخلاق، سید عبدالله شبر، قم، انتشارات بصیرتى، ص 127).

 

هفتم : به مطالبی که تو همین وبلاگ در خصوص اعتیاد به دیدن سایتها و عکس های س ک س نوشتم مراجعه کنید

 

هشتم : اراده خودتون را تقویت کنید ( در این زمینه هم می تونید به مطالبی تو این وبلاگ در همین خصوص خواهد امد مراجعه کنید )

 

نهم : از فکر و ترسیم صحنه های تحریک آمیز در ذهنتون پرهیز کنید و دائم تو خیالتون تصور نکنید که اگر یه دختر خوشگل دم دستتون بود با  اون چیکار می کردید  .

 

دهم : از گوش دادن به آوازها و موسیقى‏هاى تحریک‏کننده که همش در فراق یار می خونه و از وصف قد و هیکل دختر خوشگلا می گه پرهیز کنید .

 

یازدهم : از دوست هایی که فکر وذکرشون فقط مسائل جنسی و هر موقع می خوان حرف بزنند ربط و بی ربط این بحث ها رو پیش می کشند و با آب و تاب فراوون حرف های تحریک کننده می زنند دوری کنید .

از حضرت امام باقر (ع) این‏گونه روایت شده است: هر کس به سخن گوینده‏اى گوش فرا دهد او را بندگى کرده است، پس اگر ناطق از خدا بگوید شنونده، خداوند را بنده شده و اگر از شیطان و سخنان شیطانى بر زبانش جارى کند قطعا بندگى شیطان کرده است»( وسائل‏الشیعه، چاپ ایران، کتابفروشى اسلامیه، ج 12، ص 236)

 

دوازدهم: برای چت کردن دل خودتون به « روم های » س ک س خوش نکنید که چیزی به غیر از تحریک شهوت دستگیرتون نمی شه

 

سیزدهم :  دست از پرخوری بردارید و اگر می تونید تو هفته یکی ، دور روز روزه بگیرید پیامبر گرامى (ص) پس از آن که جوانان را به ازدواج ترغیب مى‏کنند مى‏فرمایند: «هر کس قدرت بر ازدواج ندارد و روزه بگیرد یقینا روزه نیروى غریزه او را تضعیف مى‏کند»( مستدرک الوسائل، ج 2، ص 531)

 

چهاردهم : برنامه ای روزانه و منظم و مرتب برای ورزش داشته باشید ( مثلا در یک باشگاه رزمی ثبت نام کنید و در روزهای آزاد ، خودتون ورزش کنید ) که علاوه بر سلامتی جسمی باعث تخلیه انرژی هم می شه

 

پانزدهم : چون مخاطب این بحث ما نوجونها و جونها هستند پیشنهاد می کنم حتما با قرآن انس بگیرید چراکه امام صادق (ع) فرمود: هر کس در جوانى قرآن بخواند و مؤمن باشد، قرآن با گوشت و خون او آمیخته مى‏شود، و خداوند او را با سفیران خود که بزرگوار و نیکوکارند قرار خواهد داد، و روز قیامت قرآن مانع او از آتش دوزخ خواهد بود، و قرآن مى‏گوید: پروردگارا، هر عمل‏کننده‏اى به پاداش عملش رسیده است، جز آن کسى که مرا مورد عمل قرار داده است، پس بزرگ‏ترین هدیه‏هاى خود را نصیب او گردان...(ثواب الاعمال-ترجمه انصارى، ص: 197)

 

شانزدهم : به مراسم هایی که مختلط برگزار می شه نرید می خواد مراسم فامیلی باشه یا غیر فامیلی ، مراسم عروسی باشه یا پارتی و....

 

هفدهم : از دعا و توسل به چهارده معصوم (علیهم السلام ) برای نجات از این وضع غافل نشید .

 

هجدهم : سعی کنید همیشه با وضو بودن و زبان را به ذکر مخصوصا «لاحول ولاقوه الا بالله العلى العظیم» عادت بدید .

 

نوزدهم : بدنبال دوستان خوب و مفید باشید و سعی کنید این دوستان رو از بین بچه هایی که در مساجد رفت و آمد می کنند انتخاب کنید .

 

بیستم : معمولا وقتی آدم تنها می شه شیطون به سراغش می آید لذا  سعى کنید هیچ گاه تنها نشید.

 

بیست و یکم : یکی از چیزهایی که خیلی تو روحیه آدم تاثیر می زاره شرکت در تشیع جنازه‏ها و زیارت اهل قبور و تفکر درباره اینکه برای چی به این دنیا اومدیم و آخرش به کجا قرار بریم و با این اعمالی که داریم انجام می دیم عاقبت ما چی می شه .

 

بیست و دوم : در مورد عواقب سوء و وخیم استمناء مطالعه کنید .و وقتی می خواهید این کار رو انجام بدید ، یادتون بیاد که چه مسیری رو می خواهید طی کنید .

 

بیست و سوم : وقتی می خواهید این کار رو بکنید از خودتون این سؤال رو بکنید که اگر یقین داشتید پدر یا مادرتون شما می دیدند این کار رو می کردید یا نه ؟ قطعا جوابی که خواهید داد « خیر » هست ؛ بعد از دریافت این پاسخ به خودتان بگوئید : از پدر و مادر بالاتر خدا هست که الان من رو داره می بینه و از این کار من هم به شدت بدش می آد .

 

بیست و چهارم : اگر اهل نماز نیستید حتما شروع به نماز خوندن کنید چراکه خدا در قرآن فرمود أَقِمِ الصَّلاةَ إِنَّ الصَّلاةَ تَنْهى‏ عَنِ الْفَحْشاءِ وَ الْمُنْکَرِ ... (العنکبوت :  45)  نماز را برپا دار، که نماز(انسان را) از زشتیها و گناه بازمى‏دارد.

 

بیست و پنجم : در فعالیت هاى مذهبى و اجتماعى مثل نماز جماعت ، هیئت ها ، سخنرانی ها و جلسات وعظ و خطابه شرکت کنید .

 

بیست و ششم  : خوردن غذاهاى چرب و پرانرژى و تحریک کننده پرهیز کنید.

 

بیست و هفتم : لازم نیست هر وقت حموم می رید تمام بدنتون با تیغ مثل آینه صاف کنید بلکه این کار رو بذارید برای بعد از ازدواج ( دلیلش اینه که خود زدن موهای بدن قوای شهوانی رو زیاد می کنه ) بلکه اون کاری که باید بکنید اینه که برای رعایت بهداشت جاهای ضروری رو اونهم با فاصله زمانی بیشتر کوتاه کنید .

 

بیست و هشتم : وقتی می خواهید این کار رو بکنید به یاد بیارید که با این کار مشکل شما حل که نمی شه هیچ ؛ بلکه تشنه ای که می خواد خودشو با آب شور سیرات کنه بیشتر تشنه می شه و بدتر گرفتار اعتیاد می شه .

 

بیست و نهم  : آثار مثبتی که از جق نزدن عائد انسان می شه و از اینکه دارای جسم و روحی سالم برخوردار خواهید بود و در آینده از شریک جنسی خودتون لذت بیشتری می برید بطور دائم با خودتون یاد آوری کنید .

 

سی ام : یادتون باشه که مدت زمان زندگی ما هیچ تضمینی نداره و چه بسا همون موقع که دارید این کار رو می کنید اجل به سراقتون بیاد اون موقع هم تو دنیا آبروتون می ره و هم تو آخرت .

 

سی و یکم : از لمس کردن بدن خودتون پرهیز کنید .

 

سی و دوم  : شبها لخت به رخت خواب نرید .

 

سی و سوم : به هنگام خواب به روی شکم نخوابید

 

سی و چهارم : دائما لخت جلوی آینه نرید و نظاره گر اعضای مختلف بدن مبارک تون  نباشید .

 

سی و پنجم : برای حمام خودتون زمان بندی کنید و حداقل زمان مورد نیاز برای شستشو رو برای خودتون تعیین کنید و بلافاصله بعد شستن خودتون بیرون بیائید .

 

سی و ششم : وقتی حموم می رید تا آخرین لحظه شورتتون رو در نیارید .

 

سی و هفتم : برای خودتون در این مسیر تشویق و تنبیه در نظر بگیرید مثلا نذر کنید که اگر جق زدید از فردای همون روز یک هفته پشت سر هم روزه بگیرید .

 

سی و هشتم :  برای این کار جدولی تهیه کنید و هربار که موفق به ترک اون می شید علامت بزنید  و برای این کار به خودتون جایزه بدید و هر وقت هم موفق نشدید علامت بزنید و بعد بررسی کنید که به کدوم یک از مطالب گفته شده عمل نکردید که نتونستید موفق بشید . (به علاوه عمل کردن به اون جریمه ای که برای خودتون تعیین کردید )

 

سی و نهم : اگر روزی چند بار این کار رو می کنید سعی کنید به تدریج اون رو کم کنید .

چهل : از مصرف بیش از حد مایعات خود داری کنید بالاخص نوشابه هاب نیرو زا

اگه مطالب گفته شده شما رو در ترک این اعتیاد  کمک کرد ما رو هم از دعای خیرتون محروم نکنید . »

« پیشاپیش از اظهارنظر شما تشکر می کنم چون در بهتر شدن وبلاگ کمکم می کنه »

 منبع :

 

 

Pasted from <http://pishnahad20.persianblog.ir/post/12/>

 

/ 2 نظر / 53 بازدید

مطالب جالبی دارید واقعا سایت داغی موفق باشی ازتون ممنونم دوستامون تعریف میکردن باورم نمیشد تا اینکه فهرست و خودم دیدم

م

سلام خسته نباشید مطالب جالب و کاربردی بودن ولی روی صحبت با بیشتر با آقایون بود پس خانمها چکار کنن؟؟