عکس های خفن داغ و سکس

یکی از انواع اعتیاد در جوامع امروزی اعتیاد به دیدن کلیپ ها و عکس ها س ک س - s e x - هست . چراکه خیلی ها با اینکه متاهل شدن و یا اینکه با دیدن این عکس ها دیگه حالی بهشون دست نمی ده اما باز  هم به سراغ اینجور چیزها می رن شاید شمایی که در حال خواندن این مطلب هستید از افرادی باشید که به دیدن اینجور عکس ها معتاد شده باشید اما خودتان خبر ندارید .

دو راه حل ساده برای اینکه بدونید آیا معتاد شدید یا نه وجود داره .

راه اول اینه که بشمارید و ببینید از هر دَه باری که وارد اینترنت می شوید در نهایت تو چند نوبت اونها ناخواسته کارتان به گشتن و دیدن این عکس ها و کلیپ ها کشیده می شه

اگر از این ده مرتبه از شش مرتبه اون ناخودآگاه به دیدن اینجور عکس ها کشیده شدید بدونید که معتادید اما خبر ندارید .

 

راه دوم اینه که وقتی در موتورهای جستجو گر با کلماتی همچون ( ک س ، ک و ن ، ک ی ر ، پ س ت و ن ) و کلماتی از این قبیل مواجه می شوید تا چه حدی می تونید خودتون را کنترل کنید و روی این کلمات کلیک نکنید .

اگر دیدید اختیارتان دست خودتان نیست و ناخواسته روی این کلمات کلیک می کنید بدونید معتادید اما خودتان غافلید .

شاید شما همان کسی باشید که در پی رفع این عادت وقت‌گیر، همت کرده و این مطلب را تا اینجا خوانده‌اید. در هر صورت دَه پیشنهاد زیر به شما کمک می‌کند تا این اعتیاد را رها کرده و وقت آزاد زیادی را که به دست می‌آورید  صرف فعالیت‌های مفیدتر کنید .

 

  پیشنهاد اول : ساعات آن‌لاین بودن را کاهش دهید: بسیاری از افراد ، مشتریان پرو پا قرص اینترنت هستند و حداقل روزی 10 ساعت با نگاه کردن به مانیتور، به جستجو در سایت های مختلف مشغولند . برای اینجور آدمها به یک باره ترک کردن اینترنت کار دشواری است. بنابراین تلاش کنید ساعات آن‌لاین بودن را به مرور زمان کاهش دهید. آن را پله‌پله به هشت، شش و چهار ساعت در روز و کمتر، تقلیل دهید.

می‌توانید یک  کاغذ روی دیوار اتا‌ق‌تان نصب کنید و پیشرفت خود را در کاهش تعداد ساعات آن‌لاین بودن روی آن علامت بگذارید. در این صورت، خود شما نیز متوجه پیشرفت تان می شود .

 

 

پیشنهاد دوم :  در مورد شیوه ترک اینگونه اعتیاد باید گفت مهمترین راه چاره  ؛ کنترل کمیت و کیفیت اتصال به اینترنت است ، لذا بعد از اینکه مدتی پیشنهاد اول رو عملی کردید در مرحله بعد پیشنهاد می کنیم  خودتون رو مقید کنید که در یک  برنامه زمان بندی شده برای اتصال به اینترنت و بیرون زدن از محیط مذکور استفاده کنید.

 پیشنهاد سوم : کارهای آن‌لاین را به گونه‌ای دیگر انجام دهید: مثلا اگر به دنبال یک مطلب علمی هستید به جای اینکه در اینترنت بدنبال آن بگردید لباس بپوشید و سری به کتابخانه بزنید .

 پیشنهاد چهارم :  جایگزین مناسبی برای اوقات فراقت خود فراهم نمائید کارهایی مانند روی آوردن به ورزش ، مطالعه کتاب ، دید و بازدید از فامیل ، رفتن به مراکز تفریحی سالم ، پرداختن به خانواده و ....

 پیشنهاد پنجم : تصمیم بگیرد بدون نیاز معقول به اینترنت ؛ سراغ آن نروید و اگر هم نیاز شد بلافاصله پس از اتمام کار از اینترنت بدون معطلی بیرون بیائید ( تا شیطون گولتون نزنه )

نگذارید که شیطون با این وسوسه که چون هنوز وقت دارید و فرصت هست گشتی در اینترنت بزنید شما رو به این سایتها بکشونه .   

 پیشنهاد ششم :  پیشنهاد می کنم شما که به دنبال کلید واژه ها و کلمات متعددی در موتورهای جستجو گر گشته اید ؛ یک بار هم وقت بگذارید و به دنبال جملاتی همچون« مشکلات نابینایان » بگردید و بدانید که از این نعمت الهی که خداوند در اختیار ما قرار داده در چه راهی بکار می گیریم و حال آنکه آرزوی بسیاری از نابینایان این است که یک لحظه هم که شده بتوانند مادر یا پدر و یا همسر و فرزندان خود را ببینند .

 پیشنهاد هفتم :  چند مشکل اصلی اعتیاد خود  را درشت بنویسید: ببینید این ساعات طولانی آن‌لاین بودید و خود را با این فیلمها و عکس ها مشغول کردید چه مشکلات اساسی برایتان ایجاد شده است . سپس چند نمونه از مهم‌ترین گرفتاری‌ها را انتخاب کرده و روی یک کاغذ با خط درشت نوشته و در روی مانیتور نصب کنید. مثلا ممکن است شما دچار چشم چرانی مفرط شده باشید ، گرفتار خود ارضاعی یا همان جلق زدن شده باشید ، به انحرافات اخلاقی همچون همجنس بازی ( بدبختی روزگار ما این شده که بدترین فحشی که قبلا می دادیم به طرف که بچه کونیه ، حالا طرف با افتخار اسمشّ می گه همجنس بازی ) تمایل پیدا کرده باشید و یا بدلیل بالا رفتن توقعات شما از همسرتان( برای عملی کردن آن چیزهایی که در عکس ها و فیلم ها می بینید ) کانون خانواده تان سرد شده باشد و یا اینکه گرفتار اختلافات خانوادگی  شده باشید. سپس تلاش کنید راه‌هایی برای رفع این مشکلات بیابید.

 پیشنهاد هشتم :  پیشنهاد می کنیم که یک بار بنشینید و ببینید در ازای تلف کردن اینهمه ساعات عمر عزیزتان در سایتهای مستهجن چه فرصت هایی از دست داده اید و در مقابل چه چیزی به دست آورده اید .

 پیشنهاد نهم :  از ویژگی های شگفت آور اینترنت این است که انسان را ناخواسته به مسیری می کشونه که آدم حتی تصورش رو هم نمی کنه یعنی یک دفعه متوجه می شی که چند ساعت در سایتهای مبتذل داری می گردی و خودت هم خبر نداری لذا برای حل این مشکل پیشنهاد می کنیم هر وقت می خواهید وارد اینترنت بشید با خودتان قرار بگذارید که به دنبال اینجور چیزها نرید و با خودتون شرط کنید که اگر این کار رو کردید جریمه سنگینی را هزینه نمائید (می تونیدنذر کنید که اگر این کار رو کردید یک ماه روزه بگیرید و یا مبلغ سنگینی را کمک به فقیری بکنید .) با این روش شاید بیشتر حواستون رو جمع کنید تا گرفتار نشید .

 

پیشنهاد دهم :  شما که معتقد به خدا و پیغمبر هستید به هنگامی که در سایتهای به دنبال زنان خوشگل و ک س های سفید می گردید یک لحظه فکر کنید که اگر در همین لحظه عزرائیل به سراغ شما بیاید و جانتان را بگیرد در این حال گناه با چه شرمندگی به محضر خدا و چهارده معصوم شرفیاب می شوید .

/ 0 نظر / 122 بازدید